אודות

סטודיו איריס ממוקם בן-יהודה 28, פינת שלום-עליכם, תל-אביב

קרוב לשגרירות ארה"ב ולשגרירות צרפת

סטודיו איריס הוא סטודיו לצילום הממוקם במרכז תל-אביב ומנוסה בכל תחומי הצילום.
את הסטודיו מנהל אלדד נמדר. צלם נסיון עשיר בכל תחומי הצילום. הוא מתמחה בצילומי-סטודיו לכל מטרה, וצילום ארועים מכל הסוגים. הוא צלם מקצועי, עם ראיה ייחודית, ויד רגישה , המסייעים ללכידת הרגעים והדמויות בעדשת המצלמה והדגשתם בצורתם הטבעית, תוך כדי הצגתם בצורה הנכונה ,המרגשת והמפרגנת ביותר.
סטודיו-איריס הוקם ע"י האב,נמדר מנשה ,לפני כ-40 שנה, והוא היה בין מייסדי ומובילי ענף הצילום בארץ. בהמשך הצטרף אליו בנו, אלדד, ויחדיו עבודתם המשותפת שילבה נסיון, אחריות, אדיבות,חדשנות ויצירתיות. היום אלדד ממשיך את דרכו של אביו,תוך הבנה של דרישות השוק , חידושי הטכנולוגיה הבלתי פוסקים, אבל ללא זניחת הדרך המקורית, והאהבה לצילום

תחומי הצילום בהם אנו מתמחים :

צילום ארועים: צילום חתונות, צילום בר מצוה, צילום בת מצוה, צילום ברית/ה, צילום ארועים עסקיים, השקות וכנסים, צילום מגנטים תרמי בארועים

צילומי סטודיו: צילומי תדמית לעסקים, צילום מוצרים, צילום בוק, צילום בוק בת מיצוה, צילום בוק בר מצווה, צילומי הריון, צילום תינוקות, צילום ילדים, צילום יח"צ לאמנים, צילום תכשיטים, צילומים לאתרי הכרויות, צילומי איפור ושיער{ביוטי} ועוד...

 

הסטודיו שלנו ערוך ומנוסה במיגוון רחב של צילומים. צילומים לילדים בכל גיל. צילומים למקצועות האופנה:איפור,עיצוב-שיער, אופנה. צילום בוק לבת/בר מיצווה. צילום בוק לדוגמנות ומישחק. צילומים לאתרי הכרויות, לאתרים עיסקיים ולאתרי-תדמית. מיבנה הסטודיו שלנו מאפשר מתן מענה מיידי לכל דרישה. ניתן לקבוע צילומים ולהגיע אלינו תוך זמן קצר,וגם לקבל את התוצאות זמן קצר לאחר הצילומים. המיקצועיות והנסיון שלנו מאפשרים מתן תוצאות מקצועיות ללא צורך בתהליכים מסובכים ויקרים.
שרותי הצילום הניתנים אצלינו בחנות :

צילום תמונות פספורט ו-ויזה

פיתוח והדפסת תמונות מכל מקור דיגיטלי , בכל גודל וכמות.

הדפסת תמונות על בלוק עץ

הדפסת תמונות על מגנט

הדפסת תמונות על קאנבס, הדפסה על זכוכית, הדפסה על אלומיניום

המרת קלטות ווידאו לדיסק די.וי.די או קובץ מחשב

מכירת מצלמות דיגיטליות, כרטיסי זכרון, אלבומים, מיסגרות, תיקים למצלמות, מטענים ועוד

 

שרותי-הצילום הניתנים בחנות-- בהרחבה

אנחנו בסטודיו איריס מצלמים תמונות פספורט ו-תמונות לויזה לכל השגרירויות . זאת תוך הקפדה על ביצוע הדרישות המיוחדות של השגרירויות השונות . תמונות לדרכון, תמונות לויזה לארה"ב, תמונות לדרכון קנדי , תמונות לדרכון צרפתי , תמונות לדרכון בריטי , תמונות לדרכון אירופאי , תמונות לתעודת-זהות . כל התמונות מצולמות לפי כל מה שנידרש מכל שגרירות , מבחינת גודל התמונה, מידות הראש בתוך התמונה, צבע הרקע, התאורה האחידה ללא צללים , הזווית ההבעה הנכונים.

אנחנו בסטודיו איריס מתמחים בפיתוח תמונות דיגיטלי מקצועי בכל גודל . ניתן להביא את הקבצים על כל סוגי המדיה, או לשלחם דרך האי-מייל או ווצאפ . אנו גם מפתחים תמונות מהפייסבוק, מהאיי-פון ושאר הטלפונים הניידים, ופיתוח תמונות של האינסטגרם. גם זאת על נייר צילום אמיתי ואיכותי, בכל גודל תמונה--גם לאלבום וגם לתליה על הקיר. אנחנו גם מפתחים על מגנטים בגדלים שונים, עם אפשרות להוספת מיסגרות מעוצבות במיוחד לכל מגנט.

 

אצלנו ניתנים גם שרותי סריקת תמונות , נגטיבים ושקופיות ל-CD . כמו כן, אנו מבצעים סריקת פילמים ישנים, שכבר עברו פיתוח וברצונכם להמיר לקבצי- מחשב.

בנוסף, אנו ממשיכים לתת שרות של פיתוח פילמים{פיתוח סרטי-צילום} וסריקת הפילמים למדיה דיגיטלית. אנו מפתחים גם סרטי שחור-לבן מסורתיים, הדורשים פיתוח ידני . אנו מיתמחים גם בפיתוח פילמים ממצלמות ה-לומו וה-הולגה.

אצלנו ניתנים שרותי המרת קלטות וידאו ל- DVD  ולקובץ מחשב. זה הזמן להעביר את כל הקלטות לדיסקים. את הקלטות של החתונה ושל הבר/בת מצוה, של הטיולים בחו"ל,גם מהקלטות של מצלמת הוידאו וגם מהקלטות הביתיות--לדי.וי.די. אנו מעבירים את כל סויגי הקלטות לDVD . קלטות מיני דיוי לדיוידי, קלטות 8מ"מ לדיוידי ועוד .

אצלנו בסטודיו-איריס ניתן למצוא את כל צרכי הצילום:
מצלמות דיגיטליות ממיטב היצרנים- Pentax , Kodak , Nikon , Canon , Olympus ,
מסגרות דיגיטליות,אלבומים, מסגרות עץ ומתכת, כרטיסי זיכרון Sandisk, תיקי נשיאה למצלמות של חברת Lowepro האיכותית, סרטי צילום ועוד.
המקצועיות, הוותק והניסיון שלנו מבטיחים לכם את השירות הטוב ביותר.
כמו כן, אתם יכולים להכנס לדף הפייסבוק שלנו, להתרשם מעבודות נוספות ועידכונים שוטפים. שם תוכלו גם להגיב ולשאול שאלות, לאחר שתעשו LIKE לדף:
"סטודיו-איריס"-אלדד נמדר-בפייסבוק

לפרטים, משלוח תמונות, מחירים:

גם לווצאפ 050-5586812, 03-5236058

או למייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


סטודיו איריס – צילום מחוץ למסגרת!


דואל